"Слово у душі - душа у слові"



ІV Відкритий регіональний творчий конкурс учнівської і студентської молоді 
«Слово у душі – душа у слові» 

     Конкурс проходитиме впродовж березня – квітня 2019 року у два тури.
   У І турі учнівська та студентська молодь у своїх освітніх закладах виконують творчі роботи на запропоновані теми. З-поміж учасників відбираються переможці для участі в наступному турі.
     У ІІ турі беруть участь лише переможці І туру. До 15 квітня 2019 року необхідно подати в письмовому вигляді заявку (додаток 1) та роботу до оргкомітету Конкурсу на адресу: 21021, м. Вінниця, вул. Янгеля, 4, кімн. 4, а також в електронному вигляді на e-mail: konkurs-slovo@donnu.edu.ua. Можливий також індивідуальний запис на Конкурс за умови очної участі в ІІ турі.
    ІІ тур Конкурсу відбудеться 20 квітня 2019 року на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця, вулиця Янгеля, 4) лише для тих, хто пише есе.
До участі в Конкурсі запрошуються також автори-початківці, усі, хто небайдужий до творення власного прозового, поетичного чи драматургічного твору, а також створенні переконливих публіцистичних есе, нарисів. До 15 квітня 2019 року творчі роботи слід надіслати на адресу: 21021, м. Вінниця, вул. Янгеля, 4, кімн. 320; з позначкою «На конкурс». У кожній із номінацій – проза, поезія, драматургія, публіцистика, есе, науково-дослідна робота – переможці визначаються окремо.
Учасники Конкурсу отримують сертифікати встановленого зразка, переможці нагороджуються дипломами (три місця в кожній номінації), грамотами (чотири учасники). Абсолютних переможців буде відзначено нагородами імені Михайла Коцюбинського, імені Степана Руданського, імені Василя Стуса, імені Ольги Виноградової (з грошовою винагородою). Сертифікати отримують також учителі, викладачі усіх учасників Конкурсу.
Звертаємо увагу, що в Положення про проведення відкритого регіонального творчогконкурсуучнівської і студентської молоді «Слово у душі – душа у слові» внесені зміни 




ДОДАТОК ДО ПОЛОЖЕННЯ
про проведення відкритого регіонального творчого конкурсу
учнівської і студентської молоді «Слово у душі – душа у слові»

ІІ. Організатори Конкурсу

2.3. Для підготовки та проведення Конкурсу створюється Організаційний комітет (далі – Оргкомітет) і журі, персональний склад яких за погодженням з Департаментом освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації та Департаментом освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації затверджується наказом ректора ДонНУ імені Василя Стуса.                  

 ІІІ. Час та місце проведення Конкурсу

3.2. Дата, час, терміни і місце проведення Конкурсу за погодженням з Департаментом освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації та Департаментом освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації визначаються наказом ректора ДонНУ імені Василя Стуса. ІV.

 Перебіг Конкурсу

4.1. З-поміж учасників І туру відбираються по три переможці в межах кожної номінації («Творчі роботи в оригінальному жанровому виконанні та оформленні», «Поезія», «Проза», «Науково-дослідні роботи з мови і літератури», «Творчі роботи на тему війни та єднання в сучасній Україні», «Есе» – щодо останньої, теми для початкового етапу змагання будуть запропоновані Оргкомітетом заздалегідь) для участі в другому турі.    

   За місяць до проведення ІІ туру творчі роботи разом із електронним їх варіантом, заявками учасників та протоколом журі пересилаються до Оргкомітету Конкурсу. *За індивідуального подання роботи учасник пише відповідну заяву до Оргкомітету Конкурсу.   ІІ тур Конкурсу на здобуття нагороди імені Ольги Виноградової (у номінації «Есе») відбувається лише очно на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса (для учасників Вінницької області) та на базі Донецького інституту післядипломної педагогічної освіти (для учасників Донецької області).

   4.2. Усі переможці отримують дипломи відповідного ступеня, учасники – іменні сертифікати учасників, керівники учасників – іменні сертифікати. 

VІ. Вимоги до учасників Конкурсу

6.1. Креативне виконання творчих завдань або власних авторських творів.

6.2. Обов’язкове написання тексту українською мовою (за погодженням з оргкомітетом авторська робота може бути написана однією з мов національних меншин України).

6.3. Уміння компонувати створюваний текст за сучасними вимогами (обсяг не обмежується, тому що автор може написати прозовий твір чи поетичний).

6.4. Використання у творчо-публіцистичних роботах класичної та сучасної художньо-мистецької літератури.

6.5. Належне структурування авторської роботи відповідно до жанру й роду (не вимагається формалізація, тому що в сучасних умовах допускаються гра шрифтів, синтез зображення й опису тощо).

6.6. Науково-дослідні роботи мають ґрунтуватися на самостійному аналізі проблеми, містити розгляд оригінальної проблеми.

6.7. Наявність електронного варіанта роботи (журі повністю дотримується вимог щодо авторських прав, тому в майбутньому кращі роботи можуть бути опубліковані у спеціальному збірнику лише за згодою самого автора).


Немає коментарів:

Дописати коментар